Opiekunowie i wychowawcy

Cenimy sobie profesjonalizm oraz ciepło domowego ogniska, dlatego w Tuli Tuli zatrudniamy opiekunki posiadające kwalifikacje do pracy z dziećmi, ale także ze szczególnym urokiem osobistym. Praca z dziećmi wymaga wiele cierpliwości, ale daje naszym opiekunkom mnóstwo radości i uśmiechu na co dzień. Kwalifikacje jakie zyskują na studiach pedagogicznych, dopełniają praktyką codziennej pielęgnacji i opieki nad dziećmi. Staramy się nadążać za najnowszymi trendami – nasi opiekunowie nieustannie się kształcą, pogłębiają swoją wiedzę oraz kwalifikacje. Nasze dzieci czerpią jak najwięcej z nowej nauki opiekunów, ucząc się coraz to nowych, ciekawych aktywności. Nasi opiekunowie to osoby ciepłe, pracowite, chętne do pomocy. Wyznają zasadę – nie ma problemu, którego nie da się
rozwiązać i w praktyce – każda przeszkoda jest konsultowana z rodzicami, poprzedzona baczną obserwacją dziecka, konsultacją z odpowiednim specjalistą. Wielokierunkowe spojrzenie na dziecko przez opiekunów daje Państwu poczucie bezpieczeństwa, a nam – satysfakcję, że wykonaliśmy swoją pracę rzetelnie z użyciem wszystkich możliwych środków.

Ciocia Agnieszka – właściciel

Jako młoda osoba nie myślałam w dzieciach i wszystkich „rzeczach” z tym związanych:) Teraz jestem szczęśliwą mamą dwóch córek Natalii i Oli. To doświdczenie uświadomiło mi, jak ważne jest to, by dzieci już od pierwszych miesięcy życia znajdowały się pod troskliwą opieką. Chęć pracy z najmłodszymi spowodowała, że zdecydowałam się na zdobycie uprawnień w tym kierunku. Praca z maluszkami daje mi dużo zadowolenia, gdyż mam świadomość, że codziennie pomagam im odkrywać i zdobywać nowe umiejętności i wartości. Zapragnęłam stworzyć takie miejsce, w którym dzieci mogłyby czuć się zupełnie jak w domu, miejsce pełne miłości i ciepła, miejsce, które dawałoby im poczucie bezpieczeństwa. Stąd też pomysł na Żłobek Tuli Tuli. Czuje się powołana do tego, by dawać dzieciom radość, by otaczać je miłością i dawać im wszystko to, czego potrzebują. Każdy uśmiech w moim kierunku oraz obserwacja ich postępów w rozwoju to dla mnie prezent, a jednocześnie nagroda za mój wysiłek.

Close Menu